Evde Oda Parfümü Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırıp sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Yaptığımız ek iş ilan araştırmaları genellikle evde ek iş yapanların en çok tercih ettiği ek işler ve kazancı diğer işlere göre biraz daha iyi olan ek işler. Bizi takip ederek yayınlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde oda parfümü paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Oda Parfümü Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yaz dönemlerinde yoğunluk yaşayan, oda parfümü imalatı yapan firmaların size vereceği oda parfümlerini evinizde çok basit ve kısa sürede paketleyerek kolay yoldan para kazanabileceksiniz.

Firmalar paketlemeniz için metal ve plastik oda parfümlerini kolilerle size teslim edecek. Metal şişede ki oda parfümlerini ve plastik şişelerde ki oda parfümlerini kokularına göre ayırmanız gerekecek. Kokuların kodlarının yer aldığı listeyi firma size verecek. Bu listede yer alan kodlar, aynı şekilde parfüm şişelerinin de üzerinde yazmakta. Üzerinde ki kodlara göre ayırdığınız oda parfümlerini, yine aynı şekilde üzerinde kodların yazdığı kutularına koyacaksınız. Aynı zamanda her paketlediğiniz ürünün içerisine ufak garanti belgesini de koyup paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. İşlemi biten paketleri büyük kolilere dizdikten sonra firma görevlisini arayıp biten işleri teslim edebilirsiniz.

Firmadan gelecek olan görevli parfümleri listeye göre nasıl ayırmanız gerektiğini, paketleme işini tam olarak nasıl yapacağınız çok detaylı bir şekilde size uygulamalı olarak anlatıp eğitim verecek. Aynı zamanda paketleme işi sırasında lazım olacak olan tüm ekipmanı da ücretsiz olarak size verecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işten aylık normal bir çalışma ile 1.500 TL kazanabilirsiniz. Bu rakam sizin elinizde gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalar ulaşarak başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*