Evde oje paketleme işi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırıp paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen yoğun talepler üzerine paketleme işleri üzerinde yoğunlaşıyoruz çünkü paketleme işleri hem daha çok talep görüyor hemde kazanç bakımından diğer işlere nazaran daha iyi kazandırıyor. Bugün Evde oje paketleme işinden bahsedeceğiz.

Ana sayfamıza girerek paylaşmış olduğumuz tüm ek iş ilanlarından ve diğer ilanları kolaylıkla görebilirsiniz ve haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi takip ederek her gün yayınladığımız en güncel ilanlardan kolaylıkla haberdar olabilir ve kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Oje Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kozmetik firması size farklı renk ve tonlarda ki ojeleri karışık olarak teslim edecek. Öncelikli olarak renk kartelasına bakarak aynı kodlara sahip ojeleri tek tek ayırmalısınız. Daha sonra ki işlem de ayırdığınız aynı renk koduna sahip ojeleri, her bir kutuya 3 adet oje gelecek şekilde koymalısınız. Kutuların üzerinde de renk kodları yazmakta. Her kutuya kendi koduna göre oje koymanız gerekmektedir, buna çok dikkat etmelisiniz. Ojeleri kutularına koyduktan sonra ağızlarını para bandı yardımı ile kapatıp paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Bu işi almadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Piyasa da bir çok emek hırsızı firma bulunmaktadır siz işi almadan önce işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz sonra emeğiniz çalınmasın. İkinci olarakta sizden her hangi bir kişi veya firma kapora isterse kesinlikle güvenmeyin ve paranızı kaptırmayın.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman aylık 1.000 TL 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Yapılışının kolay olmasından dolayı günde biraz daha fazla zaman ayırarak aylık gelirinizi kolayca artırabilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde grup halinde yapın. İnternet ortamında ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*