Evde Örgü İpi Paketleme İşi

Evde ek iş yapan kişiler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Firmaların açıkladığı ilanları öncelikle bir kaç kaynaktan inceliyoruz sonra o işi yapanlara danışarak fikirlerini ve tavsiyelerini alarak
siz değerli takipçilerimize aktarıyoruz. Bizi takip ederek yayınlanan her ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde örgü ipi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Örgü İpi Paketleme İşi Nasıl Yapılır 

Fabrikalar, birbirinden farklı renklerde ki örgü iplerini bobinlere sarılı bir halde size teslim edecek. Öncelikli olarak gelen ipleri, fabrikanın size vereceği özel yumaklara sarmanız istenecek sizden. Sarma işlemi için size belirli bir ölçü verecekler, bu ölçülere göre ipleri yumaklara sararak ilk aşamayı tamamlamış olursunuz.

Yumaklarına sarmış olduğunuz ipliklerin orta kısmına firmanın logosunun ve markasının yer aldığı ince tutacakları yerleştirmeniz istenecek sizden. Bu tutacaklar sayesinde sarmış olduğunuz yumaklar dağılmadan sıkı bir şekilde durmuş olacak. Tutacakları da yerleştirdikten sonra sıra en son aşama olan ambalajlama aşamasına geldi demektir. Örgü iplerini, her bir renkten bir adet olacak şekilde şeffaf poşetlerine toplam 10 adet olacak şekilde yerleştirip poşetlerin ağzını kapatarak örgü ipi paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*