Evde Oyun Hamuru Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları paylaşmaya devam ediyoruz. Son dönemde ek iş yapmak isteyen kişilerin sayıları oldukça fazlalaştığı için tüm ilanları detaylı bir şekilde ele alarak size aktarıyoruz. Bizi takip ederek yayınlanan
her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde oyun hamuru paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Oyun Hamuru Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Birbirinden farklı renk, model ve kalıplarda olan oyun hamurlarını evinizde bir kaç basit işlemle paketleyerek para kazanabilirsiniz. Oyun hamurları firmadan size jelatinli, yumak bir biçimde getirilecek. Aynı şekilde oyun hamurlarını koyacağınız farklı renklerde ki bardak şeklinde olan plastik kutularda size verilecek. 10 farklı renkten oluşan hamurları, yine aynı şekilde 10 farklı renkte ki kutularına, her kutuya aynı renk girecek şekilde yerleştireceksiniz. Hamurların üzerinde yer alan jelatinleri sökmeden kutulara koymanız gerekmekte.

Bütün renkli kutulara hamurları yerleştirdikten sonra, yapmanız gereken son bir işlem kalıyor. Çocukların hamurlara şekil verebilmesi için kullandıkları 10 farklı oyun hamuru kalıbını da kutuların içerisine koyduktan sonra paketleme işlemini tamamlamış olursunuz. Biten tüm paketleri de kolilere dizip firma görevlisinin gelip teslim almasını sağlayabilirsiniz.

Firmadan gelecek olan görevli malzemeleri size teslim ettikten sonra yapacağınız paketleme işi hakkında detaylı bir eğitim verecek. Renk listesinin yer aldığı broşürü ve paketleme esnasında lazım olacak tüm ekipmanı da size verdikten sonra, işini tamamlamış olacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işte kazanç konusu sizin elinizde olduğunu bilmenizi isteriz çünkü bu işe gün içerisinde ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız da o kadar çok olur. Bu işi almak isteyenlerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*