Evde parfüm paketleme işi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayımlanan her güncel ek iş ilanından anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerekte bugüne kadar paylaşmış olduğumuz
ek iş ilanlarına , ek iş fikirlerine göz atabilir, bilgi sahibi olabilir ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere evde parfüm paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Parfüm Paketleme İşi Nasıl Yapılır

İşi alacağınız firma size kutular halinde parfümleri, onları koymanız için ufak kutuları ve kutuların üstlerine yapıştırmanız için firma loğosu yapışkanı vermektedir. Sizden istediği bu kutuları kokularını karıştırmadan paketlemeniz ve paketledikten sonra verilen yapışkan loğoları yapıştırmanız. İşlemi bitin kutuları verilen büyük kolilere dizerek üstlerine kaç adet oldularını yazarak firmaya teslim etmeye hazır hale getiriyorsunuz.

Sizden herhangi bir ücret talep eden firmalara kesinlikle güvenmeyin ve paranızı kaptırmayın. İşi almadan önce alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz piyasa da bir çok dolandırıcı firma olduğunu unutmayın. Bu iş için her hangi bir tecrübe gerekmemekte oldukça basit olduğu için isterseniz tek başınıza istersenizde aile bireyleri ile birlikte kolayca yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Kazanç meselesi bu işi yapanlara sorduğumuz zaman sizin gün içerisinde ne kadar fazla vakit ayırırsanız bu işe o kadar fazla kazanç eldeedeceğinizi belirterek gün içerisinde 2 saat ayırarak aylık 1.500 ile 2.000 TL arası kazanç rahatlıkla kazanabileceğinizi dile getirdiler. Tamamen sizin elinizde yani bir nevi kendi işinizin patronusunuz. İnternetten ufak bir araştırma yaparak tüm detaylara ulaşabilirsiniz ve sayfa da Form Doldurma bölümünden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*