Evde Pişik Kremi Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sizlere sunmaktayız. bu işler genelde en çok tercih edilen ve en çok kazandıran işler olup tüm detayları ile araştırarak paylaşmaktayız. Bizi takip ederek her gün yayınlanan yeni ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizler için araştırdığımız ve paylaşacağımız ek iş ilanı Evde pişik kremi paketleme işidir.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Pişik Kremi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu iş modelinde herhangi bir deneyim aranmamaktadır. Yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Öncelikle firmalardan size gelecek olan pişik kremlerinin dereceleri olduğunu belirtmemizde fayda var. Her cilt yapısına göre farklı pişik kremler üretilmektedir. Paketlerin üzerinde kaç derece oldukları yazmakta. Öncelikli işiniz pişik kremlerini derecelerine göre ayırmak olacak. Daha sonra ayırmış olduğunuz kremleri, içerisine pişik kreminin nasıl kullanılması gerektiğini belirten kullanım kılavuzu ile birlikte kutuya koyup, kutunun ağız kısmını bantlayarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

İşlemi biten ürünleri firma görevlisi haftalık olarak gelip sizden teslim alacak. Sorunsuz bir şekilde teslim aldığı paketlerin parasını elden peşin olarak ödeyecek size.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.200 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*