Evde Plastik Kaşık Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanlarını sizler için araştırarak sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bilindiği üzere genellikle evde en çok tercih edilen ek işleri ve kazancı diğer ek işlerden daha fazla olan ilanları araştırıp aktarıyoruz. Bizi takip ederek yayınlanan her ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde plastik kaşık paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Plastik Kaşık Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Plastik kaşık paketleme işi evde yapılmakta olan iş modelleri arasında hazırlanışı en kolay iş modelidir. Aynı zamanda kazanç açısından da diğer iş modellerine göre daha fazla kazandırmaktadır. Yapacağınız işlemler oldukça basit.

Fabrikalardan size beyaz ve şeffaf olmak üzere iki farklı plastik kaşık çeşidi teslim edilecek. Öncelikle gelen bu iki modeli rengine göre düzgün bir şekilde ayıracaksınız. Ayırma işlemi sırasında defolu, kırık kaşıklar varsa bunları ayırıp bir koliye biriktireceksiniz. Daha sonra bu kırık kaşıkları fabrikalar sizden teslim alacak.

Ayırma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra sıra paketleme işlemine geldi demektir. İki kaşık modelini de ayrı ayrı paketlemeniz gerektiğinin özellikle altını çizmek istiyoruz. Fabrikalar genellikle kaşıkları tek tek paketlemenizi isteyecek yada toplu olarak 50 adet olacak şekilde paketlemenizi isteyecektir. İşleri size teslim ederken paketleme türünü de size belirtecekler. Ürünleri tek tek paketleyeceğiniz zaman size özel çıtçıtlı poşetler verecekler, toplu paket yapacağınız zaman ise ona göre uygun büyük poşetler verilecek size. Paketleme işleminin ardından ürünleri kolilere yerleştirip fabrikalara teslim edeceksiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işin yaparak aylık 1.200 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*