Evde plastik tabak paketleme işi

Evde ek yapanların en çok tercih ettikleri işler arasında yer alan paketleme işleri günden güne yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Hem yapılışının kolaylığı açısından hemden kazanç konusunda diğer işlere göre daha iyi olduğu için hemen hemen herkes paketleme işini tercih etmektedir. Bugünde sizlere Evde plastik tabak paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz.

Bizi takip ederek bir çok ek iş ilanından, evde yapılacak işlerden ve evde yapılacak iş fikirleri hakkında bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek bir çok ilan hakkında bilgi sahibi olabilir ek iş yapan kişilerin yorumlarını okuyabilir ve kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Öncelikle bu ve bunun gibi sitemizde bulunan ek iş ilanlarından Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Plastik tabak paketleme işi nasıl yapılır

Size verilecek olan yüzlerce hatta binlerce plastik tabağı eldiven takarak, her ambalaja 50 adet gelecek şekilde dizmeniz gerekmekte. Plastik tabakları koyduğunuz ambalajların ağız kısımlarında ince bir bant olur, o bantı kaldırdığınızda ambalajın altında ki yapışkan yerden paketleme işi biten tabakların ağzını kapatmanız gerekmekte. İşte bu kadar basit bir şekilde plastik tabak paketleme işlemini bitirmiş oluyorsunuz.

Plastik tabak paketleme işi kaç para kazandırır

Plastik tabak başına 10 kuruş ile 15 kuruş arasında ödeme alabilirsiniz. Adet başına 10 kuruştan günlük olarak 1000 adet ürünü paketlerseniz eğer kazancınız 100 TL olacaktır. Bu hızda günlük olarak düzenli paketleme işi yaparsanız eğer aylık kazancınız 3000 TL civarında olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*