Evde Postiş Paketleme İşi

Firmaların yayınladığı güncel ek iş ilanlarını araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşarak sizleri bilgi sahibi yapıyoruz. Bizi takip ederek her gün yayınlanan güncel ilanları görebilirsiniz ve ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlanmış olan ek iş ilanlarına göz atabilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde postiş paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Postiş Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalardan size genellikle çıtçıtlı postiş modelleri getirilecek. Çıtçıt postişler aynı toka mantığında ki gibi saça takılarak kullanılmaktadır. Paketlenmesi işlemi de oldukça basittir. Tabi burada önemli olan postiş saçların renklerine göre ayrılmış olmasıdır. Öncelikli olarak size verilen postiş modellerini çıtçıt kısmının içinde yazan renk kodlarına göre ayırmanız gerekmekte. Her postiş de bu renk kodları bulunur, aynı kodları ayırıp kolilere koyarak paketleme işini kolay hale getirmiş olursunuz.

Ayırma işlemini tamamladıktan sonra postişleri paketleme işlemine başlayabilirsiniz. Bunun için firmalar size bir liste verecek. Listede hangi rengin kaç paket olacağı ve paketlere kaç adet postiş koymanız gerektiği yazmaktadır. Bu listede ki talimatlara uygun olarak, postişlerin üzerinde yazan renk kodlarına göre ürünleri poşetlere koyarak paketleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Size verilen işler günlük olarak yada üç günde bir firmalar tarafından teslim alınacak. Teslim alınan paketlerin parası da günlük olarak elden ödenecek size.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.100 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*