Evde Rozet Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlanan tüm güncel ilanları görebilirsiniz ve haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bugün sizlere Evde rozet paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Rozet Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak yapmanız gereken şey, 1000 yada 2000 adet olarak gelen rozetlerin aynı renk, aynı logo yada aynı boyutta olanlarını tek tek ayırmanız. Daha sonra ayırdığınız rozetleri size verilecek olan ağzı çıtçıt kapaklı şeffaf poşetlere, her bir poşete 3 adet yada 5 adet gelecek şekilde dizeceksiniz. Son olarak da ağızlarını kapattığınız rozet poşetlerini sayarak kolilere koyup kolileri kapatacaksınız. Saydığınız rakamları koli üzerine yazmayı unutmayın.

Firma görevlisi rozetleri ölçülerine göre, renk ve şekillerine göre nasıl ayıracağınızı, poşetleri ve kolileri nasıl kapatacağınızı detaylı bir şekilde gösterecek. Unutmadan bir hatırlatma yapalım, rozetler iğneli olduğu için paketleme sırasında eldiven takmanız sizin için güvenli olacaktır. Zaten firma bu iş için gerekli olan poşet, koli bandı, maket bıçağı, eldiven gibi malzemeleri size temin edecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapanlar bu işin iki şekilde yapılabileceğini söylüyor ya tek başınıza yapabilirsiniz yada bir ekip kurarak ekip halinde de yapabilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işi almak isteyenlerin internet
ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp kolayca başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*