Evde Saat Pili Paketleme İşi

Bugün yine sizler için yeni bir ek iş ilanı araştırdık bu yazımızda siz değerli takipçlerimiz ile paylaşacağız. Bilindiği üzere evde ek iş yapmak oldukça yaygınlaşan bir iş olduğu için ayda güzel gelir elde ettiriyor.Evde ek iş yapanların çoğu hem yapılışının iyi olmasından dolayı hemde kazancının iyi olmasından dolayı paketleme işlerini tercih etmektedirler. Bu yazımızda Evde Saat Pili Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Ek iş veren firmanın yetkilisi size farklı boyut ve ölçülerde saat pilleri getirecek, bu saat pillerini özellikle ufak olanlarını kaybetmeden düzenli bir şekilde 10’lu paketlerine yerleştirmeniz isteyecek sizden. Firma yetkilisi pilleri paketlere nasıl koyacağınızı tek tek göstererek anlatacak. Daha sonra paketleme işi için gerekli tüm malzemeyi size teslim eder ve görevini tamamlamış olur. Haftanın belirli günlerinde paketleme işlerini hem kontrol etmeye gelir hemde sayıp sizden teslim alır. Bitirdiğini tüm saat pili paketlerinin ödemesini peşin olarak elden öder.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Aylık Ne Kazanırım

Bu kazanç meselesi tamamen size bağlı olan bir şeydir. Çünkü bu işe günlük ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar olur. İşin kolay olmasından dolayı ister tek yapın istersenizde grup halinde yapın nasıl isterseniz. Ay içerisinde normal bir çalışma ile aylık 1.500 TL ile 2.000 Tl arası kazanç elde edebilirsiniz. İnternetten ufak bir araştırma yaparak kolayca bu işi veren firmalara ulaşabilirsiniz ve başvuru yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*