Evde Saat Pimi Paketleme İşi

Her gün olduğu gibi bugünde yeni bir ek iş ilanı paylaşacağız. Bizi takip ederek her gün yayınlamış olduğumuz ek iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz. Sizler için en ayrıntılı şekilde araştırarak doğru bilgileri bularak sizlerle paylaşıyoruz ana sayfamıza girerek bir çok ilana göz atabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde saat pimi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Saat Pimi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Saat pimleri çok ufak ve ince parçalar olduğu için paketleme sırasında dikkat ve özen göstermeniz gerekmektedir. Toplu bir şekilde sandık dolusu saat pimi size teslim edilecek. Aynı şekilde pimleri içerisine koyacağınız ağız kısmı çıtçıtlı paketlerde teslim edilecek. Yapmanız gereken, her bir paketin içerisine 50 adet pim gelecek şekilde sayıp yerleştirmek olacak. Daha sonra pimli paketleri büyük poşetlerine koyup üzerine kaç adet pim olduğunu yazarak kolilere yerleştirerek çok kolay bir şekilde paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Firma görevlisi işleri size teslim ederken pimleri nasıl paketlemeniz gerektiği konusunda ufak çaplı bir eğitim verecek. Aynı görevli günlük olarak yada haftalık olarak gelip işlemi biten paketleri sizden teslim alacak. Ödemenizi de peşin olarak elden yapacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evde Saat Pimi Paketleme İşi yaparak aylık 1.400 TL kazanabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*