Evde Sabun Paketleme İşi

Her gün ek iş ilanı paylaşmaya devam ediyoruz bugünkü konumuz Evde Sabun Paketleme İşi olacaktır. Paketleme işini çok tercih edilmesinin sebeplerini her yazımızda anlatıyoruz yapılışının ve kazancının iyi olması en büyük sebepleri arasında yer almaktadır. Eğer sizde ek iş almak istiyorsanız iyi bir araştırma yaparak size en uygun işi bulup başvuru yaparak kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evde paketleme işlerinde siz hiç bir ücret harcaması yapmıyorsunuz tüm gerekli malzemeleri firmalar getiriyor ve size nasıl yapılacağını anlatıyor sizde onların isteklerine uygun şekilde paketleme yaparak işi teslim ediyorsunuz. Evde sabun Paketleme İşi firma size bir çok çeşit sabun getiriyor ve birde ufak kutular getiriyor sabunları içine koyup ağzını kapatıp üstlerine firmanın size vermiş olduğu amblemleri yapıştırıp büyük kolilere yerleştiriyorsunuz.Sonra kutunun içinde kaç adet paketlenmiş sabun var ise onu yazarak firmaya teslim etmeye hazır hale getiriyorsunuz.

Ek iş almadan önce iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma olduğundan dolayı kimse emeği çalınsın istemez o yüzden bir firma ile anlaşmaya varmadan önce o firmayı araştırıp gerekirse o firma ile çalışan kişilere de başvurup yorumlarını almanızda fayda var.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Kazanç konusu tamamen sizin elinizde olan bir olaydır çünkü gün içerisinde çalışma saatlerini siz ayarlıyorsunuz eğer çok çalışırsanız kazancınız o kadar çok olur ama normal bir şekilde çalışarak aylık 2.000 tl civarı kazanç elde edebilirsiniz. Firmaların bazıları ürünü teslim aldığı zaman ödeme yapmaktadır bazıları ise haftalık ödeme yapmaktadır siz artık firmanız ile nasıl anlaşırsanız ödemeyi o şekil alırsınız.

İstanbul içi ek iş almak isteyen kişiler  adresine kendi adreslerini yapmak istedikleri ek işi ve telefon numarası yazarak başvuruda bulunabilirler. Tüm Türkiye genelinde kargo ile eve ek iş almak isteyenler ise adresine eksiksiz bir şekilde adreslerini yapmak istedikleri ek işi ve telefon numarasını yazarak başvuruda bulunabilirler veya sayfada form doldurma kısmından da başvuruda bulunabilirler.

Bir yorum

  1. Ev hanımıyım işe ihtiyacım var elim çok yatkin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*