Evde Sabunluk Paketleme İşi

Ek iş ilanlarından en çok kazandıran ve en çok tercih edilen ek iş ilanlarını seçerek siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Bizi takip ederek bir çok ek iş ilanını hakkında bilgi sahibi olabilir ve en ince ayrıntısına kadar
öğrenebilirisiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlanmış olan ilanlara bakabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde sabunluk paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Sabunluk Paketleme İşi Nasıl Yapılır 

Sabunluk imalatı yapan firmalar tarafından plastik, porselen ve metal sabunluklar koliler halinde size teslim edilecek. Sabunlukları modellerine göre tek tek ayırıp istifleyeceksiniz.

Ayırma işleminin sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra, her sabunluğun alt kısmına firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştırmanız istenecek sizden. Ufak boyutlarda ki etiketleri de yapıştırdıktan sonra, sabunlukları ince şeffaf poşetlerin içerisine koyacaksınız. En son işlem olarak da her bir kutuya 1 adet sabunluk ve 1 adet ufak eşantiyon sabun gelecek şekilde ekleyip paketlerin ağzını para bandı ile kapatacaksınız. Tüm bu aşamaları kontrol edip sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra firma görevlisini arayıp işleri teslim almasını söyleyeceksiniz.

Firmadan gelecek olan görevliler, işleri ilk olarak size teslim ettiklerinde paketleme işini nasıl yapacağınız hakkında ufak da olsa bir eğitim verecek size. Bitirdiğiniz paketleri teslim almaya geldiğinde işleri kontrol edecek, sorunsuz bir şekilde yaptığınız işlerin parasını peşin olarak elden ödeyecek size. Hatalı paketlenmiş ürünler varsa onları ayırıp tekrar paketlemenizi isteyecek sizden. Aynı zamanda paketleme işi sırasında lazım olarak tüm araç gereci de size ücretsiz olarak verecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.600 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*