Evde Saç Boyası Paketleme İşi

Evde ek iş arayanlar için firmaların paylaştığı ilanları araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan tüm ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve yayınlanan ilanlar hakkında tüm bilgiye sahip olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlamış olduğumuz ilanlara da göz atabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Saç Boyası Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Saç Boyası Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Hanımlar çok iyi bilirler, saç boyası kutularının içerisinde plastik eldiven, renk açıcı krem, boyama fırçası ve boyun örtüsü yer alır. Firmalar saç boyası ile birlikte tüm bu yan malzemeleri de size teslim edecekler. Her saça özel birbirinden farklı saç boyası renkleri bulunmaktadır. Öncelikli işiniz gelen boyaları üzerinde yazan numaralara göre ayırmak olacak. Paket üzerinde ki numaralar saç boyalarında özel renkleri simgelemektedir.

Saç boyalarını numaralarına göre tek tek ayırdıktan sonra kutusunun içerisine 1 adet plastik eldiven, renk açıcı krem, boyama fırçası ve boyun örtüsü ile birlikte saç boyası nasıl yapılır kılavuzunu da koyup paketleme işini kısa sürede bitirmiş olacaksınız. İşlemi biten paketleri numaralarına göre ayrı ayrı kolilere dizip kolileri kapatarak firma görevlisinin paketleri gelip teslim almasını söyleyebilirsiniz.

Firma görevlisi saç boyalarını numaralarına göre nasıl ayırmanız gerektiği ile ilgili size kısa bir eğitim verecek. Aynı zamanda paketleme işlemi sırasında lazım olacak bant, maket bıçağı, koli gibi malzemeleri de ücretsiz olarak size temin edecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.200 TL kazanabilirsiniz. Gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak bu işe aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*