Evde saç fırçası paketleme işi

Bugün siz değerli takipçilerimize Evde Saç Fırçası Paketleme İşinden Bahsedeceğiz. Her gün yeni ek iş ilanları ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz ve her geçen günde yeni yayınlanan ek iş ilanlarını sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sizde evde ek iş yapmaya karar verdiyseniz yapmanız gerekenler çok basit öncelikle hangi iş sizin için daha kolay olur ona karar vermeniz lazım ve sonra internetten ufak bir araştırma
yaparak eve ek iş veren firmalara ulaşarak Form Doldurabilirsiniz ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine ek iş veren firmalar da mevcuttur. Her bölge de kolaylıkla ek iş ilanı veren firma ile iletişime geçebilir başvuru yapabilirsiniz bu işte genel olarak en çok dikkat edilmesi gereken bir konu vardır o konu ise
piyasa da bir çok ek iş veren firma vardır ve bu firmalar arasında emek hırsızı olan bir çok firma mevcuttur eğer sizinde emeğiniz çalınsın istemiyorsanız işi almadan önce firmayı iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz.

Evde Saç Fırçası Paketleme Nasıl Yapılır

Bu iş için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanız gerekmiyor. Firma tarafından size getirilen çeşitli model ve boyutlardaki fırçaları yine size verilen poşetlere koyarak ağzını kapatıp üstlerine firmanın etiketini yapıştırarak kolilere dizmek. Sonra doldurduğunuz kolilerin üstlerine kaç adet fırça koyduğunuzu yazarak ağzını bantlayıp firmaya teslim etmek için kenara koyuyorsunuz.

Bu iş için her hangi bir harcama yapmanız gerekmiyor gerekli tüm malzemeleri firma karşılıyor ve size hafta da bir kez uğrayarak hem bitmiş ürünleri teslim alıyor hemde eğer malzemelerinizin her hangi birinde bitme veya azalma söz konusu ise onlara takviye yapıyor.

Bu işten ne kadar kazanç elde ederim diye düşünenlere şöyle söyleyebiliriz aylık bu işi yaparak kazanç elde edenlerin yorumlarına bakarak 2.000 tl ile 2.250 tl arası net kazanç kolaylıkla elde edebilirsiniz. Eğer günlük çalışma saatlerinizi biraz çoğaltırsanız bu kazancın üzerine çıkmak daha kolay olabilir. Bu işi almadan önce firmanız ile yapacağınız anlaşmada tüm her şeyi açık açık konuşmanızı tavsiye ederiz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*