Evde Saç Jölesi Paketleme İşi

Ek iş arayanlar için sitemizde bir çok ek iş ilanı bulunmaktadır. Bu ek iş ilanları hemen çok kazandıran hemde yapılışı en kolay olan ek iş ilanlarıdır. Bu ilanları siz değerli takipçilerimiz için her gün araştırarak paylaşmaktayız bizi takip ederek her gün yeni ek iş ilanlarına anında ulaşabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Saç Jölesi Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Saç Jölesi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Saç jölesi paketleme işinde yapacağınız işlemler oldukça basit. Fabrikalardan size teslim edilecek olan farklı sertlik, farklı renk ve farklı saç yapısı için karışık bir şekilde gelen jöleleri, öncelikli olarak tek tek modellerine göre ayıracaksınız. Daha sonra ayırmış olduğunuz jöleleri, kapakları ağız kısımları açık mı değil mi diye kontrol edeceksiniz. Sorunlu ürünler varsa ayıracaksınız. Kontrol ettiğiniz ürünlerde herhangi bir problem yoksa eğer jöleleri kendi kutularına koyup, ağızlarını bantla kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Ürünleri size teslim edecek olan firma görevlisi, paketleme işini nasıl yapacağınız konusunda detaylı bir şekilde eğitim verecek size. Paketleme işi sırasında lazım olacak tüm ekipmanları da size ücretsiz olarak temin edecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.200 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*