Evde Satranç Takımı Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanı araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Araştırdığımız ek iş ilanlarının tüm detaylarını ve püf noktalarını da araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız. Bizi takip ederek her gün yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde satranç takımı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Satranç Takımı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Pratik olması açısından katlanabilir bir şekilde üretilen satranç takımının zemini, taşları ve skoru yazmak için gerekli olan not defteri firma tarafından size teslim edilecek. Taşlar karışık bir şekilde size teslim edileceği için öncelikli olarak firmanın vereceği listede ki şekillere göre her pakete koyacağınız 16 taşı düzgün bir şekilde ayırmanız gerekecek.

Taşları eksiksiz ve karıştırmadan düzgün bir şekilde ayırdıktan sonra çıtçıtlı poşetlerine yerleştireceksiniz. Daha sonra satrancın oynanacağı zemini 2 parça şeklinde katlayıp kutunun içerisine düzgün bir şekilde yerleştireceksiniz. Daha sonra poşetlediğiniz taşları ve not defterini de paketin içerisine koyup, paketin ağzını kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Firmadan gelen görevli, taşları karıştırmadan sırası ile nasıl ayırmanız gerektiğini, zemini yıpratmadan nasıl katlamanızı gerektiğini tek tek detaylı bir şekilde gösterip eğitim verecek size.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak ayda 1.200 TL kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için her hangi bir bilgiye veya tecrübeye sahip olmanız gerekmemektedir. Bu işi yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak kolayca başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*