Evde Sebze Soyacağı Paketleme İşi

Ek iş ilanları araştırarak paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün yine sizler için yeni bir ek iş ilanı bulduk ve araştırdık elde ettiğimiz bilgileri ve ip uçlarını bu yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. Sizde bizi takip ederek her gün
yeni ek iş ilanlarından kolayca haberdar olabilirsiniz ve başvuru da bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde sebze soyacağı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Sebze Soyacağı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Sipariş yoğunluğundan dolayı ellerinde ki paketleme işlerini yetiştiremeyen fabrikalar, siparişleri yetiştirebilmek için sebze soyacağı paketleme işini dışarıda yaptırmak durumunda kalırlar. Fabrikalar, evlere ek iş veren firmalarla anlaşarak, ellerinde ki sebze soyacaklarının paketleme işlemlerini belirli ücret karşılığında bu firmalara yaptırırlar. Sizde bu firmalarla anlaşıp, evinizde sebze soyacağı paketleyerek para kazanmış olursunuz.

Yapacağınız iş oldukça basit, firmaların size vereceği sebze soyacaklarını öncelikle kalite kontrol tarafını halledeceksiniz. Gelen ürünlerin tutma yerlerinde kırık, ezik yada deforme olup olmadığını kontrol edeceksiniz. Sorunsuz bir şekilde ayırmış olduğunuz sebze soyacaklarının üzerine firmanın etiketini yapıştıracaksınız. En son işlem olarak da soyacakları kendi kutularına yerleştirip paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Firmalardan gelecek olan görevliler, paketleme işi sırasında gerekli olabilecek tüm malzemeyi ve ekipmanı ücretsiz olarak size temin edecekler. Ayrıca, yapacağınız paketleme işi hakkında detaylı bir anlatım ve eğitim verecekler. Eğitimin ardından rahat bir şekilde paketleme işini yapabilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.500 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak kolayca kazancınızı artırabilirsiniz ve bu işi bir grup kurarak grup halinde yaparsanız yine aynı şekilde kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*