Evde Sıvı Sabun Paketleme İşi

Yeni yılda da ek iş ilanları araştırarak paylaşmaya tümhızıyla devam ediyoruz. Sizde ek iş ilanlarını tüm detayları ile öğrenmek ve kolayca başvuru yapmak istiyorsanız bizi takip etmeniz yeterli olacaktır. En çok kazandıran ve
diğer işlere göre yapılışı daha kolay olan ek iş ilanlarını araştırıyoruz genellikle. Bugün sizlere Evde sıvı sabun paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Sıvı Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak firmalar birbirinden farklı sıvı sabun çeşitlerini özel bidonlarında, paketleme işini yapacağınız yere kadar getirip kurulumunu yapacaklar. Çünkü, sıvı sabunların bidonları biraz büyüktür. Evinizde yada bu işi yapacağınız alana düzgün bir şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Bidonların uç kısmında musluklar bulunur. Bu musluklardan sıvı sabunları özel kutularına doldurduktan sonra, özel pompalı kapaklarını yerleştirip sıkarak ilk aşamayı tamamlayacaksınız.

Ağzını sıkıca kapattığınız sabunun paketini, sızdırma yapıp yapmadığını kontrol ettikten sonra üzerinde yazan renk ve koku çeşidine göre kolilere yerleştireceksiniz. En son aşama olarak kolilere dizdikten sonra firma görevlisini arayarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*