Evde su tabancası paketleme işi

Ek iş arayanları ilglendirecek bir çok ek iş ilanını araştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Her gün güncel ilanları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bugün sizlerle Evde su tabancası paketleme işi hakkında
konuşacağız. Bilindiği üzere hemen hemen her evde ek iş yapan paketleme işini tercih etmektedir sebebi ise hem yapılışının oldukça kolay olması ve kazancınında iyi olmasından dolayı. Şimdi geçelim yazımıza…

Yazımıza geçmeden önce bir kaç dikkat etmeniz gereken husustan bahsedelim. Evde ek iş alacağınız zaman firmayı önce iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz sizden ücret isteyen hiçbir firmaya inanmamanızı tavisye ederiz çünkü piyasa bir çok sahtekar firma olduğunu unutmayın. İkinci olarak kolayca yapabileceğiniz ek işe karar verip sonra firmaya müracaat etmenizi tavsiye ederiz.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler.

Su tabancası paketleme işi nasıl yapılır

Oyuncak firmaları size çeşitli model ve renklerde ki su tabancalarını paketlemeniz için evinize getirecek. Yapmanız gereken 3 farklı su tabancası modelini ayırıp kendi kutularına koymanız. Önce ufak, orta ve büyük boylarda ki su tabancalarını renklerine göre ayıracaksınız. Her boyun 10 farklı rengi bulunmakta. Su tabancalarını renklerine göre ayırdıktan sonra firmanın logosunun, markasının bulunduğu kutuları katlayıp, uygun ölçüde ki su tabancalarını kutulara koyacaksınız. Kutuların ağızlarını para bandı ile yapıştırıp kutunun sağlam olduğundan emin olduktan sonra kolilere dizeceksiniz.

Oyuncak firmasından gelen görevli, su tabancaları hangi kutulara nasıl koyacağınızı gösterecek. Her su tabancasının kutusu, su tabancasının boyutuna göre özel olduğu için karıştırma gibi bir durum olmayacaktır. Firma görevlisi işlemi biten paketleri günlük olarak gelip sizden teslim alacak. Sorunsuz bir şekilde paketleme yaptıysanız ödemenizi peşin olarak verecek.

Yaz aylarına doğru geldiğimiz bu günlerde, su tabancası işi yapan firmalarda iş yoğunluğu çok fazla olur. Ellerinde ki işlerin biran önce bitmesi içinde paketleme işi için yüksek ücret ödemesi yaparlar. Her firmanın bu iş için ödeyeceği tutar farklılık gösterecektir. Yaklaşık olarak su tabancası paketleme işinden aylık 1900 TL ek gelir elde edersiniz. Haftalık olarak ödeme yapan bazı firmalar ise 400 TL yada 500 TL ödeme yapar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*