Evde Tüy Toplama Rulosu Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Araştırdığımız ilanların çoğu evde ek iş yapan kişiler tarafından en çok tercih edilen işlerin yanı sıra yapılışı en kolay ve kazancı da diğer işlere göre
daha fazla olan işlerdir. Bizi takip ederek yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Tüy Toplama Rulosu Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Evde Tüy Toplama Rulosu Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Firmanın size karışık olarak vereceği ruloları, sap kısmında ki renklerine göre ayıracaksınız. Ayırdığınız her rulonun sap kısmına firmanın markasının yer aldığı ufak etiketleri yapıştıracaksınız. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra ruloları şeffaf poşetlerinin içerisine koyup, paketin ağzını yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olursunuz. Firmadan gelecek olan görevli paketlemeyi nasıl yapacağınız konusunda ufak çaplı bir eğitim verecek size. Aynı görevli bitirdiğiniz paketleri sizden teslim alırken ödemenizi de elden nakit olarak yapacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.000 TL ile 1.300 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde daha fazla vakit ayırarak kolayca aylık kazancınızı artırabilirsiniz ve bu işi bir grup halinde yaparakta aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*