Evde Ütü Masası Kılıfı Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanacak tümilanlar hakkından kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz ve ilanları tüm detayları ile birlikte öğrenebilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlanmış olan ilanlara göz atabilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde ütü masası kılıfı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Ütü Masası Kılıfı Paketleme İşi

Büyük firmalar iş yüklerini azaltmak için ellerinde ki ütü masası paketleme işlerini dışarıda evlere ek iş olarak yaptırırlar. Aşağıda belirteceğimiz talimatları harfiyen yerine getirerek çok kolay bir şekilde gelir elde edebilirsiniz.

1.Her ürünün üzerinde bulunan etiketler de model numarası yazmakta. Öncelikli olarak etiketlerde ki model numaralarına göre kılıfları ayıracaksınız.

2.Ayırdığınız kılıfları, aynı boyutlara sahip mukavvanın üzerine sarıp poşete girecek hale getireceksiniz.

3.Kılıfları koyacağınız şeffaf poşetlerin üzerine ürünün modelinin, renginin ve ebatlarının yazdığı büyük etiketleri yapıştıracaksınız.

4.Mukavvaya sarmış olduğunuz kılıfı şeffaf poşetin içerisine bozmadan düzgün bir şekilde yerleştirip, poşetin ağzını yapıştırarak paketleme işlemini tamamlayacaksınız

Tüm bu işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra, firma görevlisini arayarak kılıfları gelip sizden teslim almasını sağlayacaksınız. Firma görevlisi paketleri kontrol ettikten sonra, herhangi bir sorunla karşılaşmazsa ödemenizi yaparak paketleri sizden teslim alacak.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak ayda 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık gelirinizi kolayca artırabilirsiniz. Bu işi almak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*