Evde Yaka Kartı Paketleme İşi

Evde yapılan paketleme işlerine bir yenisi daha eklendi. Paketleme işlerinin diğer ek işlere nazaran daha çok tercih edilmesinin sebepleri hem yapılışının daha basit olması ve kazancının diğer ek işlere göre daha iyi olmasıdır. Sizler
için her gün ek iş ilanı araştırıp paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde yaka kartı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Yaka Kartı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Matbaa firmaları tarafından size verilecek olan iğneli ve iğnesiz yaka kartlarını firma isimlerine göre ayıracaksınız. Ayırma işleminin ardından iğneli yaka kartı modellerini tek tek sayıp alabildiğince büyük kolilerin içine dolduracaksınız. Koliler dolduktan sonra üzerine saydığınız adeti ve iğneli model diye yazıp kolilerin ağzını sıkıca bantlayıp ilk paketleme işini tamamlamış olacaksınız. İğnesiz yaka kartı modelini paketlerken içerisine boyuna asmak için kullanılan kumaş ipleri de koymanız gerekmekte. Sayıp koliye koyduğunuz her iğnesiz yaka kartı için aynı sayıda kumaş ip de koymanız gerekmekte. Yine aynı şekilde koli üzerine koyduğunuz yaka kartı sayısını, kumaş ip sayısını ve iğnesiz yaka kartı yazıp koliyi bantlayarak iğnesiz yaka kartı paketleme işini de tamamlamış olacaksınız.

Firma görevlisi, işi nasıl yapacağınız ile ilgili kısa bir eğitim verecek. Aynı zamanda paketleme sırasında lazım olacak olan tüm ekipmanı da ücretsiz olarak size verecek. Bu ekipmanlar arasında koli, koli bandı, eldiven, maket bıçağı yer almakta.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla zaman ayırarak aylık kazancınızıda kolaylıkla artırabilirsiniz. Bu işi ister tekbaşınıza yapın istersenizdebir grup kurarak grup halinde de yapabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*