Evde Yılbaşı Süsü Paketleme İşi

Ev hanımları, öğrenciler ve emekliler genellikle evde ek iş yaparak ek kazanç sağlamayı düşünüyorlar. Bizde onların bu ihtiyaçlarına yardımcı olmak adına evde yapılan ek işlerden en çok kazandıran ve yapılışı en kolay olan ek iş ilanlarını tüm detayları ile araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde yılbaşı süsü paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Yılbaşı Süsü Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Süslerin üretimini yapan fabrikalar sizlere koliler içerisinde yukarıda bahsetmiş olduğumuz süsleri karışık bir şekilde teslim edecek. Gelen bu süsleri öncelikle düzgün bir şekilde ayırmanızı isteyecekler sizden. Tek tek ayırdığınız birbirinden farklı yılbaşı süslerini daha sonra ki aşama olarak şeffaf poşetlerinin içerisine koyacaksınız. Poşetlerin ağız kısımları yapışkanlı olduğu için yapıştırma işlemi çok kolay olacaktır.

Tabi bu paketlediğiniz ürünlerin birde markaya ihtiyacı var. Bunun içinde firmaların kartvizitlerini, poşetlerin ağız kısımlarına zımbalamanız gerekmekte. Firmalar size bu iş için tel zımba temin edecek. Kartvizitleri düzgün bir şekilde poşetlerin üzerine zımbaladıktan sonra yılbaşı süslerini tekrar kolilere yerleştirip paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Yapılışının kolay olmasından dolayı gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*