Evinizde Balon Paketleme İşi

Bir çok ev hanımına bütçelerine katkına bulunmaları için yol göstermeye devam ediyoruz. Araştırarak tüm detayları ile paylaştığımız ek iş ilanları sayesinde bir çok kişi iş ilanları hakkında bilgi sahibi oluyor çoğu kişide
başvuru yaparak bütçesine katkıda bulunuyor. Her gün paylaşrığımız ek iş ilanlarından haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeniz yeterlidir. Bugün sizlere Evinizde balon paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evinizde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Balon paketleme işi oldukça basit, oldukça kolay bir iş modelidir. Balon imalatı yapan fabrikalar çuvallar içerisinde birbirinden farklı renk ve şekillerde balonları size teslim ederler. Her balonun rengi ve üzerinde ki şekli, baskısı farklıdır. Gelen balonları çuvallarından çıkarıp renklerine göre ayıracaksınız. Aynı şekilde üzerinde bulunan şekillerine göre de dikkatli bir şekilde ayırmanız gerekiyor.

Ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra sıra balonların paketlenmesi aşamasına geldi demektir. Ayırdığınız balonları firmanın size temin ettiği şeffaf poşetlerine her renkten 1 adet olacak şekilde toplam 10, 20, 30, 40 ve 50 adet olacak şekilde paketlerine koyacaksınız. Firma size her paketten kaç adet yapmanız gerektiğini işleri teslim ettiği sırada belirtecek. Belirttikleri sayılarda paketler oluşturarak işi kolay bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Paketleme işlemi biten ürünleri firma görevlisi günlük yada haftalık olarak gelip sizden teslim alacak. Kontrollerin ardından paketlerde bir sorun yoksa eğer ödemeyi peşin olarak elden yapacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini iki şekilde yapabilirsiniz birincisi ; tek başınıza yapabilirsiniz. İkincisi ise ; bir ekip kurarak ekip halinde kazanabilirsiniz. Bu işi yaparak aylık 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde biraz daha fazla zamanınızı harcayarak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*