İŞKUR Evde Ek İş İmkanları Sunuyor

 

İŞKUR Evde Ek İş İmkanları Sunuyor

İşkur Türkiye genelinde gerek devlet kurumlarına gerekse özel sektöre bir çok istihdam sağlamaktadır. Kendi bünyesinde de bir çok sertifa veren kursları bulunmaktadır. Bu kurstan sertifika alan kişiler kısa bir süre içinde İşkur aracılığı ile sertifika aldığı bölüm hangisi ise o bölümde rahatlıkla iş bulabilmektedir.
İşkur bünyesinde verilen kurslara göz atacak olursak bunlar şu şekilde karşımızıa çıkmakta;
Mesleki Eğitim Kursları
Girişimcilik Eğitim Programları
İşbaşı Eğitim Programları
Toplum Yararına Programlar
Tabi ki bu kurslara katılmak için belirli şartlar ve gerekli evraklar vardır. Aynı zamanda kursa katılan katılımcılara da günlük 22 tl ile 77 tl arası bir ücret ödenmektedir.


İşkur yeni bir iş imkanı daha sunmaya başladı. Evinden çıkmaya zamanı olmayan hanımlara özellikle Evde Ek İş İmkanı sunuyor. Sizde eğer evde Ek İş Yapmak istiyorsanız bu haberimizi dikkatlice okumalısınız.
İşkur ev hanımlarına sunduğu ek işlerden bahsedelim biraz. Paketleme işi, Evde kurdale yapma işi, Evde davetiye yapma işi, Evde nikah şekeri yapma işi, ve bunun gibi bir çok ek iş imkanı sunuyor.
Bu işlere başvuru yapmak diğer başvurular gibi değil her hangi bir şart ve evrak gerekli olmamakla birlikte seçeceğiniz işe kolayca başvuru yapabilir Ek Gelir elde edebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken şey Evde Ek İş Yapmaya karar
vermek ve hangi işi yapacağınıza karar vermek. Karar verdikten sonra başvuru yapmanız kalıyor geriye ister İşkur resmi adresine girerek ‘BAŞVURU’ yapabilirsiniz isterseniz de sitemizden ‘İŞ BAŞVURUSU’ bölümünden kolayca ön form doldura
bilirsiniz.
Sizler için bir çok Ek İş İlanlarını araştırıp sizlere sunmaktayız. Bizi takip ederek her yeni ilandan haberdar olabilirsiniz. Ana sayfaya girerek diğer Ek İş İlanlarımızı da okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.
Ayrıca her hangi bir Eve Ek İş Veren Firmadan iş almadan önce o firmayı iyi bir şekilde araştırma yapmayı unutmayın çünkü piyasa da bir çok sahtekar firma olduğunu unutmayın yoksa emeğiniz boşuna gider.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*