İstanbul’da Ek İş Veren Firmalar

Bu yazımızda İstanbul da Ek İş Veren Firmalar hakkında araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgileri sizlere aktaracağız. Bilindiği üzere internet ortamında bir çok ek iş veren firma bulunmaktadır fakat bazıları sadece bulunduğu il ve çevre iller olmak üzere iş vermektedir bazıları ise tüm Türkiye ye kargo ile ek iş göndermektedir.

Evde bir çok ek iş yapılmaktadır fakat son zamanlarda bazı işler oldukça popüler olduğu görülmektedir ve her eve ek iş almak isteyen kişilerin de yaptığı araştırmalar sonucu yine popüler olan işleri tercih ettikleri görülmektedir.Şimdi İstanbul da yapılabilecek bir çok ek iş bulunmaktadır biz bugün bunlar arasında en popüler olan ek işlerden bahsedeceğiz başlıca şunlar  olarak sıraya biliriz ; Evde Çorap Paketleme İşi, Evde Galoş Paketleme İşi, Evde Baharat Paketleme İşi, Evde Karanfil Paketleme İşi gibi bir çok paketleme işi listede yer almaktadır.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmaların size getirmiş olduğu bir çok çeşit çorabı önce kontrol ediyorsunuz her hangi defosu olup olmadığını ve her şeffaf poşete 10 adet veya 5 adet artık firmanız kaç adet isterse onu koyup ağzını güzelce kapatıp üstlerine firmanın size vermiş olduğu amblemleri yapıştırarak kutulara diziyorsunuz.

Bu iş için her hangi bir tecrübe veya bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. Bu işi gün içerisinde istediğiniz zaman
yapabilirsiniz ister tek ister aile bireyleri ile birlikte de yapabilirsiniz gün içerisinde bu işe ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar artmış olur.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Sağlık hizmetlerinin en baş malzemelerinden biri olan galoş günlük hayatımızda da sık sık kullanılmaya başladığı için siparişler de artmış durumda. Firmalar size dağınık bir şekilde kutu halinde getirdikleri galoşların yırtık olup olmadığını kontrol etmenizi istiyor ve sonra onları ufak şekilde vermiş olduğu kutulara dizmenizi istiyor böylelikle işlem bitiyor.

Teslim ettiğiniz ürünü eğer firma tarafından beğenilirse devamlı aynı firma ile çalışma şansını yakalayabilirsiniz bazı firmalar da devamlı çalıştığı kişilere ssk yapmaktadır. Bu işi yaparak ayda 2.000 tl civarı
kazanç elde edebilirsiniz.

Diğer paketleme işleri de çok farklı sayılmaz size getirilen ürünleri firmanın istediği şekilde paketleyerek teslim edeceksiniz. Paketleme işlerinin en çok tercih edilmesinin sebeplerinin en başında yapılışının çok basit ve kazancının da diğer işlere göre daha iyi olması olarak söyleniyor. Aylık kazancınızı kendiniz belirleyerek kendi işinizin patronu oluyorsunuz.

Bu işlere başvuru yapmak isteyenlerin yapması gereken sayfada form doldurarak başvuru yapabilirler veya  adresineden kendi adres bilgilerini ve telefon numaralarını yazarak başvuru da bulunabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*