Mangal Temizleme Fırçası Paketleme İşi

Fabrikada üretilen bu ürünün kalite kontrol ve paketleme işlemleri ise fabrika dışında dışarıda yapılmaktadır. Fabrikalar, evlere ek iş veren firmalarla anlaşarak bu işlemleri daha kısa sürede fabrikada kendilerine yük etmeden dışarıda yaptırırlar. Firmaların kendi ekipleri yada işi verecekleri bir çok kişi olduğu için paketleme işlemi daha kısa sürede tamamlanmış oluyor.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Mangal Temizleme Fırçası Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Geçim sıkıntısı çeken bir çok kişi boş vaktini değerlendirmek için evde paketleme işi yapmaktadır. Mangal temizleme fırçası paketleme işi de bu iş modellerinden birisidir. Bu iş modelinde yapacağınız işlemler oldukça basittir. İlk önce gelen fırçaları küçük, orta ve büyük boyutlarda olmak üzere ayırmanız gerekmektedir. Her fırçanın modeli aynı değildir. Ayırma işlemini yaparken modellerini de ayırmış olursunuz. Daha sonra bu fırçaları birde renklerine göre ayırmanız gerekmektedir. Çünkü sapları farklı renklerde olan bu fırçaları paketlerken renklerine göre paketleyeceksiniz.

Ayırma işlemlerinin ardından fırçaların sap kısımlarını ve tel kısımlarının kalite kontrolünü gerçekleştireceksiniz. Ürünlerin sap kısımlarında çizik, kırık, çatlak yada tel kısımlarında kopmalar, ezilmeler varsa kontrol edip defolu diye ayıracaksınız. Ayırdığınız kusurlu ürünleri farklı kolide toplayıp firmaya geri iade edeceksiniz. Sağlam ürünleri ise şeffaf poşetlerinin içerisine koyup her kutuya bir adet fırça ve bir adet temizleme bezi koyduktan sonra kutunun ağzını para bandı ile kapatarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız. Bu ürünleri daha sonra büyük kolilerine yerleştirip kolilerin üzerine hangi renk fırça olduğunu ve kaç adet koyduğunuz yazarak firmalara teslim edeceksiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 3.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

2 yorum

  1. Evde Paketleme işi Yapmak istiyorum Çok ihtiyacımız Var KONYA /Selçukluda Oturuyorum

  2. Mangal temizleme fircasi paketleme isi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*