Nihale Paketleme İşi İle Para Kazanın

Evde yapılan ek işler arasında en çok tercih edilen ve en çok kazandıran ek işleri araştırarak siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız. Bizi takip ederek bir çok ek iş ilanı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve
kolayca başvuru yapabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayımlanmış olan bir çok ek iş ilanına da göz atabilirsiniz. Bugün sizlere Nihale paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Nihale Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Nihale üretimi yapan firmalar gelen talepler doğrultusunda birbirinden farklı renk ve şekillerde üretim yaparlar. Öncelikli olarak gelen ürünleri aynı renk ve şekillerine göre ayırıp eşleştirmeniz gerekmekte. Tek tek ayırdığınız her nihale’nin üzerine firmanın size vermiş olduğu etiketleri yapıştırmanız gerekmekte. Ayırma ve etiketleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra sıra ürünleri şeffaf poşetlerine yerleştirmeniz gerekmekte. Poşetlerin ağız kısımları yapışkan özelliğine sahiptir. Her poşetin içerisine 1 adet nihale yerleştirdikten sonra poşetin ağzını kapatarak paketleme işini bitirmiş olacaksınız.

İşlemi biten paketleri yine firmanın size temin etmiş olduğu kolilere dizip firma görevlisini ürünleri teslim alması için bilgi verebilirsiniz. Firma görevlisi işleri ilk olarak size teslim ettiği sırada paketleme işini nasıl yapacağınız hakkında kısa bir eğitim verecek. Talimatları eksiksiz bir şekilde yerine getirerek kolay bir şekilde paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Paketleme işi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde aile üyeleri ile birlikte yapın bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık gelirinizi kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyenlerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*