Sıcak Su Torbası Paketleme İşi

Fabrikalarda üretilen bu ürünün çeşitli farklı boyutları da bulunmaktadır. Fabrikalar bu ürünlerin paketlenmesi işlerini evlere ek iş olarak dışarıda yaptırırlar. İşlem gören su torbaları paketlendikten sonra eczanelerde, tıbbi ürünler satan mağazalarda satışa sunulurlar. Sizler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek tüm yayınlanan ilanlardan kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Sıcak Su Torbası Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Sert kauçuk malzemeden üretilen sıcak su torbalarının ağız kısmı plastik tıpa ile kapatılarak kullanılır. Firmaların size vereceği sıcak su torbaları farklı renklerde, farklı boyutlarda ve farklı şekillerde gelecektir. Yapacağınız ilk işlem gelen ürünleri renklerine, boyutlarına ve şekillerine göre ayırmak olacaktır. Her ürünün kendi rengine göre tıpası olduğu için tıpaları da tek tek ayırmanız gerekecektir.

Ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra ürünleri kalite kontrolden geçirmeniz gerekmektedir. Bu işlemde ise sıcak su torbalarının sağlam olup olmadığını, ürünlerin yırtık yada delik olup olmadığını, tıpalarının kırık olup olmadıklarını kontrol edeceksiniz. Kalite kontrol işlemlerinin ardından ürünlerin üzerine tıpalarını yerleştirip sıkarak kutularına koyacaksınız. Bazı modellerin kılıfları da olacağı için kutu içerisine bu kılıfları da koymanız gerekecektir. Daha sonra bu kutuları kendi renk ve şekillerine göre kolilere yerleştirip, kolilerin üzerine hangi renk ve modelin olduğunu yazarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 3.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

14 yorum

 1. Gizem nur doğan

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 6,8 saatim boş konyada yaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Sümeyye Karakoç

  Evden paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 4. Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler samsun da ikamet ediyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 5. Merhabalar ben evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun lütfen bende ev hanımıyım

 6. Evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce paketleme ve kalite kontrol deneyimim var

 7. 4 kişiyiz Tekirdağ Çorlu bizde iş yapmak istiyoruz

 8. Evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönsün sağlarsanız çok sevinirim

 9. Sicak su torbasi paketleme isi yapmak istiyorum

 10. Yardımcı olursanıs sevinirim evde iş varmı yapmak istiyorum yardımedin

 11. Paketleme işi yapmak istiyorum isimde özenli ve temizim geri dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler

 12. Evde yapabileceğim ne iş olursa olsun yapmak istiyorum

 13. Sıcak su torbası paketleme işi yapmak istiyorum

 14. Evde is yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*