Evde Cezve Askısı Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Firmaların yayınladığı güncel ek iş ilanlarını araştırarak bir çok kaynaktan en doğru bilgiye ulaşarak size ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bizi takip ederek yayımlanan güncel ek iş ilanlarından kolayca haberdar olabilirsiniz , ek iş ilanları hakkında bilgi sahibi olarak başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Cezve Askısı Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Cezve Askısı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Cezve askısı imalatı yapan fabrikalar yoğun sipariş aldıkları dönemlerde bu işlemleri ek iş veren firmalara yaptırırlar. Kısa sürede montajlanan ve paketlenen askılar mağazalara gönderilerek satışa sunulurlar. Evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsanız kaçırmamanız gereken harika bir iş fırsatı sizi bekliyor. Firmaların vereceği talimatları harfiyen yerine getirerek kolaylıkla montaj ve paketleme işini yapabilirsiniz.

Evde montajını yapacağınız cezve askıları genellikle 2 yada 3 ana parçadan oluşacaktır. Bazı cezve askısı modelleri ayak kısmı ve ana gövde kısmı olarak 2 parçadan oluşurken, bazı modellerde ise ayak kısmı, gövde kısmı ve askının üzerine takacağınız kapak kısmı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

2 parçalı ürünlerde ayak kısmı yuvarlak bir parçadan oluşur. Bu parçanın orta kısmı delik olur. Cezvelerin asılacağı ana demir gövdeyi bu deliğe yerleştirip sıkıştırarak kolay bir şekilde montaj işlemini tamamlamış olursunuz. 3 parçalı modellerde ise yine aynı şekilde delik kısma demir gövdeyi yerleştirip sıkıştıracaksınız. Ekstradan demir gövdenin üst kısmına yani cezvelerin asılacağı askı kısmının üst kısmına süs olarak bir parça daha yerleştirip sıkıştırarak ikinci modelin de montaj işlemini tamamlamış olacaksınız.

Montaj işlemlerini tamamladığınız ürünlerin alt kısımlarına yani ayak kısımlarına firmanın isminin yer aldığı etiketleri yapıştırıp, ürünleri güzel bir şekilde temizleyeceksiniz. Temizlediğiniz ürünleri güzel bir şekilde sardıktan sonra kutularına yerleştirip paketleme işlemini de tamamlayarak firmalara teslim edeceksiniz.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Paketleme iş yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*