Evde kapak paketleme işi

Yeni bir yazımızda daha sizlerle beraberiz bu yazımızda Evde Kapak Paketleme İşinden bahsedeceğiz. Son zamanlarda evde ek iş ilanlarına yoğun bir ilgi olduğu görülmekte ve buna en çok sevinenler ise eve ek iş veren firmalar olmaktadır.Çünkü hem verilen siparişleri zamanında yetiştire bileceklerinden dolayı hemde üstlerinden bir yük daha kalktığı için. Diğer yandan baktığımız zaman evde ek iş yapmak isteyenlere yeni bir iş daha doğmuş    oluyor.Evde yapılan ek işleri bir çok başlık altında inceleye biliriz. Ama ek iş ilanlarından en çok tercih edilen başlığı açıklamak istiyorum; yaptığımız araştırmalar sonucu vardığımız sonuçta en çok tercih edilen işler paketleme işleri olmaktadır.

Evde Kapak Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalar bir çok kapak getirerek önce onları renklerine göre boyutlarına göre ve şekillerine göre sizden ayırmanızı istemektedir. Sonra ayırmış olduğunuz kapakları firmanın size vermiş olduğu firma etiketlerini üstlerine yapıştırarak aynı boyuttaki kapakları aynı kutuya olacak şekilde yapmanızı istemektedir. Sonra kolilere atmış olduğunuz kapakları sayarak koli dolduktan sonra ağzını bantlayıp üstlerine sayısını yazarak işlem son buluyor. Bu iş için görüldüğü üzere hiç bir tecrübe veya bilgiye sahip olmak gerekmiyor sadece bir kaç basit işlem ile yapacağınız bir iş.

Firmalar farklı ödeme şekilleri yaptığını belirtmekte fayda var bazıları ürünü teslim aldıklarında ödeme yaparlar bazıları haftalık ödeme yaparlar bazıları ise aylık ödeme yaparlar artık siz firmanız ile ilk başta nasıl anlaşırsanız ödemenizi o şekilde alırsınız. Gün içerisinde ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar artmış olur zaten yapılış itibari ile her hangi bir zorluğu olmadığından dolayı yapılmaya başlanıldığından bir müddet sonra el alışarak daha seri olmaya başlayacaktır.

Bu işten ne kadar kazanırım diye düşünenler için bu işi yapanların söylediklerini göz önünde bulundurarak aylık 2.000 tl civarı net kazanç elde edebilirsiniz. Tabi ki yukarıda da söylediğimiz gibi sizin bu işe ne kadar zaman ayıracağınıza da bağlı biraz. Eğer sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız internetten ufak bir araştırma yaparak ek iş veren firmalara kolaylıkla ulaşabilir form doldura bilir çalışmaya
hemen başlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*