Evde Çay Süzgeci Paketleme İşi

Fabrikalar sürekli olarak çalıştıkları evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile paketleme işlerini daha az maliyetlerle daha kısa sürede tamamlarlar. Evlere ek iş veren firmalarda kendi bünyelerinde ki yada sonradan bünyelerine dahil edecekleri özellikle ev hanımları yada öğrencilere bu paketleme işlerini belirli ücret karşılığında yaptırırlar.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Başvuru Nasıl Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Evde Çay Süzgeci Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalardan size bu ürünler karışık bir şekilde teslim edilir. Yapacağınız ilk iş, karışık bir şekilde gelen çay süzgeci modellerini ayırmak olacaktır. Bazı modellerin süzgeç altlıkları da bulunmaktadır. Süzgeç altlıklarını da ayrıca toplu olarak ayırmanız gerekmektedir.

Ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra süzgeç modeline göre üzerine zincir, halka, kanca gibi aparatlar takmanız gerekmektedir. Bu modeller firma tarafından örnek bir model size verilerek gösterilecektir. Aynı modelde ki ürünlere belirtilen aparatları takacaksınız. Aparatlarını da taktıktan sonra süzgeçleri size verilecek olan özel temizleme bezi ile ilaçlayıp sileceksiniz.

Ayırma, aparat takma ve özel losyonla temizleme işlemlerini tamamladıktan sonra her paket içerisine 1 adet süzgeç ve varsa 1 adet süzgeç altlığı koyacaksınız. Paketin ağız kısmını kapattıktan sonra üzerine firmanın etiketini yapıştırıp ürünleri kolilerine koyarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabiirsiniz. Başvuru yapmak isteyenlerin veya daha detaylı bilgi almak isteyen kişilerin başvuru kısmından form doldurmadan hemen önce detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirler.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*