Evde Eşarp Askısı Montaj ve Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen bir çok kişi sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlar sayesinde hem bilgi sahibi oluyor hemde istediği ek iş ilanına kolayca başvurarak gelir elde etmeye başlıyor. Sizde ek iş yapmak istiyorsanız ana sayfamızda bir çok ek iş ilanı bulunmaktadır bunları inceleyerek kafanıza yatan ek iş ilanına kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz.

Evde Eşarp Askısı Montaj ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Fabrikalardan size eşarpların asılacağı delikli düz plakalar ve bu plakanın içine geçeceği çerçeve, askı kancası, vida ve somunlar teslim edilecek. Tarif edeceğimiz şekilde sırası ile işlemleri uygulayarak montaj ve paketleme işini çok rahat bir şekilde tamamlayacaksınız.

Öncelikli olarak delikli plakayı aynı ölçülere sahip çerçeveye oturtacaksınız. Çerçevenin iç kısmında plakanın yerleştirilmesi için ufak kanal şeklinde boşluklar bulunur. Bu boşluk içerisine düz plakayı yerleştirip ilk işlemi tamamlamış olacaksınız. Plakanın çerçeveden düşmesini önlemek için vida ile sıkmanız gerekecek. Çerçevenin üzerinde sağ ve sol kenarlarında iki delikli çıkıntı bulunmakta. Bu deliklerden fabrikaların size verdiği vidayı geçireceksiniz. Vidanın arka kısmına da somunu yerleştirip sıkarak plakanın çerçeveye sıkıca oturmasını sağlayacaksınız. En son işlem olarak da çerçevenin üst kısmında ki deliğe eşarp askılığını asabilmek için askı kancasını yerleştirip sıkarak montaj işlemini tamamlamış olacaksınız.

Montaj işleminin ardından ürünleri her bir poşet içerisine 1 adet askılık gelecek şekilde yerleştirip, poşetlerin ağız kısmını kapatacaksınız. Paketlerin üzerine firmanın markasının yer aldığı etiketleri de yapıştırdıktan sonra paketleme işlemini de tamamlamış olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Kazanç konusu tamamen sizin elinizde olan bir konu. Bu işe gün içerisinde ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar olur. Normal bir çalışma ile bu işten aylık 2.400 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*