Evde Masaüstü Kalemlik Paketleme İşi

Evde ek iş arayanlar için firmaların yayınladığı ek iş ilanlarını detaylı bir şekilde araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek tüm ilanlar hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Fabrikalarda üretilmekte olan masaüstü kalemlikler satışa sunulmadan önce kalite kontrol, temizlik ve paketleme işlemlerinden geçirilir. Bu işlemler fabrika dışında evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile hazırlanır. Firmaların kuracakları ekipler bu işlemleri kısa sürede yaptıkları için fabrikalar bu firmaları tercih ederler.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Masaüstü Kalemlik Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Birbirinden farklı kalitelerde, şekillerde ve renklerde üretilmekte olan yüzlerce masaüstü kalemlik modelleri bulunmaktadır. Firmaların size vereceği talimatlara uygun bir şekilde bu ürünleri evinizden hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenleri sizler için derledik.

Öncelikli olarak firmalardan gelecek olan kalemlikleri renklerine, modellerine ve şekillerine göre ayırmanız istenecek sizden. Her ürünü ayrı ayrı paketleyeceğiniz için ayırma işlemini özenli ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra ürünlerin kalite kontrol ve temizlik işlemlerini yapacaksınız.

Kalite kontrol işleminde özellikle porselen masaüstü kalemliklerinin çatlak yada kırık olup olmadıklarını, diğer modellerde ise ezilme, yamulma yada deforme olup olmadıklarını kontrol edeceksiniz. Kalite kontrol işleminde sağlam çıkan ürünleri temizlik bezi ile silip temizleyip paketleme işlemine hazır hale getireceksiniz. Sorunlu ürünleri ise ayırıp firmalara geri iade edeceksiniz.

Ayırma, kalite kontrol ve temizleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra kalemliklerin iç kısımlarına firmanın markasının yer aldığı, kalemlik ile aynı boyutlarda ki kartvizitleri yerleştireceksiniz. Bu işlemin ardından kalemlikleri streç filme sarıp kutularına yerleştirerek paketleme işini tamamlayacaksınız. Kutuladığınız kalemlikleri kolilerine yerleştirip üzerine hangi model ve renkte kalemlik olduğunu yazarak firmalara teslim edeceksiniz.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi gün içerisinde daha fazla yaparak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Evde paketleme yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*