Evde Oda Kokusu Hazırlama ve Paketleme İşi

Firmalar ellerinde ki işleri daha hızlı hazırlayıp biran önce müşterilere göndermek için evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar. Bu firmalarda ellerinde paketleme işlerini bir çok kişiye yaptırarak onlara iş imkanı sağlamış olurlar. Her gün sizler için yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz sizde bunlardan haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz.

Evde Oda Kokusu Hazırlama ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

İlk işlem olarak firmaların size vereceği çeşitli kokularda ki esansları ufak şişelerine koyacaksınız. Her esansın kendine özel rengi bulunmaktadır. Her esans kiloluk bidonlar içerisinde size teslim edilir. Bidonlarda ki esansları özel şişelere koymanız gerekir. Bunun için firmanın vereceği ufak hunileri şişelerin ağzına yerleştireceksiniz. Daha sonra bidondaki esansları yavaş bir şekilde huni aracılığı ile şişelere dolduracaksınız. Ağzına kadar doldurmuş olduğunuz şişeleri mantar tıpa aracılığı ile kapatacaksınız.

Daha sonra esans doldurduğunuz şişelerin ağız kısımlarına güzel görüntü vermesi açısından hasır iplikli özel nazar boncuğu, işlenmiş taş yada çeşitli figürlerin bulunduğu süsleri bağlayacaksınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra her paketin içerisine koyacağınız 10 adet bambu çubuğunu hasır iple bağlayarak ilk işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Hazırlamış olduğunuz oda kokusu şişesi ve 10 adet bambu çubuğunu özel kutusunun içerisine şişe kalıbına oturacak şekilde yerleştireceksiniz. Bambu çubuklarını da kutusunun yan tarafında bulunan özel bölmesine yerleştireceksiniz. Kutunun ağzını kapatıp para bandı ile bantladıktan sonra paketleme işlemini de sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Daha sonra hazırlamış olduğunuz paketleri, her kolinin içerisine aynı kokudan gelecek şekilde yerleştirip kolileri bantlayarak firmalara teslim hale getireceksiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Unutmayın ki aylık kazancınızı artırmak sizin elinizde gün içerisinde biraz daha fazla bu işe zaman ayırarak kolaylıkla kazancınızı artırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*