Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi

Montaj ve paketleme işlemleri zaman alan zahmetli bir iştir. Fabrikalar bu tür zaman kayıpları ile uğraşmak istemezler. Bu yüzden takı askılarının montaj ve paketleme işlerini anlaştıkları evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar. Bu firmalarda anlaştıkları özellikle ev hanımları, öğrenci yada emeklilere belirli bir ücret karşılığında montaj ve paketleme işlerini yaptırırlar. Bizi takip ederek her gün yayımlanan ilanlara kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz.

Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Takı askısının montaj ve paketleme işlemi oldukça basittir. Her bir parçanın üzerinde montaj için vida delikleri bulunmaktadır. Size verilecek olan askı modelleri 7 parça ile 10 parça arasında değişecektir. Takı askılarının 2 uzun demir parçası olur. Bu iki parçanın uç kısımlarına ürünü asabilmek için plastik L şeklinde askılar takıp demir parçasına vida ile tutturacaksınız. Uzun demirlerin diğer ucuna yani altta kalacak kısmına ufak sepet şeklinde gözlük yada benzeri aksesuarları koymaya yarayan parçayı vidalayacaksınız. Demir parçaların orta kısımlarına ise küpe, şal, fular, kemer, çanta, bilezik, kolye yada bileklik ürünleri koymak yada takmak için gerekli olan diğer parçaları vidalayıp montaj işlemini tamamlayacaksınız.

Montaj işi biten takı askısını temizlik bezi ile silip temizledikten sonra şeffaf poşetine koyacaksınız. Daha sonra bu poşeti de ürünün özel kutusuna koyacaksınız. Kutunun içerisine firmanın kartvizitini de koyduktan sonra ağız kısmını para bandı ile bantlayıp kapatacaksınız. İşlemi biten kutuları daha sonra kolilere yerleştirip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Montaj ve paketleme işlemleri sırasında gerekli olan tüm malzeme ve ekipman firmalar tarafından ücretsiz olarak size temin edilecektir.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 3.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*