Evde Tuvalet Kağıtlığı Montaj İşi

Her gün sizler için ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bizi takip ederek yayımlanan tüm ilanlardan kolayca haberdar olabilirsiniz ve ilanlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ana sayfamızda daha önce
yayımlanan bir çok ek iş ilanı mevcuttur onlara da göz atabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Tuvalet Kağıtlığı Montaj İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Tuvalet Kağıtlığı Montaj İşi Nasıl Yapılır

Tuvalet kağıtlıklarının montaj işlemleri oldukça basittir. Öncelikli olarak ayaklı tuvalet kağıtlığı modelinin montajından başlayalım. Ayaklı modeller uzun olurlar çünkü bu modelin alt kısmında bir gözenek bulunur ve bu gözeneğe tuvalet fırçası gelir. Hemen üst kısmına ise tuvalet kağıtlığı gelir. Bu modelin üst kısmında karşılık olmak üzere toplamda 4 delik bulunur. Bu deliklere firmaların vereceği aynı orantıda ki metal çubukları yerleştireceksiniz. Altta ki deliğe takacağınız metal çubuğa tuvalet kağıdı takılacak. Üstte ki deliğe takacağınız metal çubuğa ise kağıtlığın kapağı takılacak.

Altta ki deliğe çubuğu yerleştirdikten sonra üstteki çubuğa kağıtlığın kapağını yerleştireceksiniz. Montaj işlemini yapmadan önce metal çubuğu kapağın arkasında ki yuvarlak delikten geçirdikten sonra yerine oturtarak montaj işlemini tamamlamış olacaksınız.

En çok kullanılan ve montaj işi en çok karşınıza çıkacak olan model ise duvara monte edilen kağıtlık modelidir. Bu modelin montajında ise öncelikli olarak kağıtlığın duvara monte edilecek kısmına musluk aynası denilen metal parçayı sıkıştırarak yerleştireceksiniz diğer uç kısma ise kağıtlığın kapağını yerleştirip metal çubuğu orta kısmından geçirip sıkıştırarak montaj işlemini tamamlayacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.800 TL kazanç elde edebilirsiniz. Aylık kazancınızı artırmak sizin elinizde gün içerisinde bu işe biraz fazla vakit ayırarak kolayca kazancınızı artırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*