Evde Vakumlu Saklama Torbası Paketleme İşi

Fabrikalar bu işlemleri dışarıda anlaştıkları firmalara yaptırmayı tercih ederler. Çünkü kapak montajı ve kalite kontrol işlemleri biraz zaman aldığı için bu tür işlemlerle oyalanmak istemezler. Bu yüzden vakumlu torbası paketleme işlemlerini evde ek iş yaptıran firmalara gönderirler. Bu firmalarda anlaştıkları kişi yada kişilere kapak montajı ve paketleme işlemlerini yaptırırlar.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz.

Evde Vakumlu Saklama Torbası Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalardan size farklı boyutlarda ve renklerde saklama torbaları karışık bir şekilde teslim edilir. Yapacağınız ilk işlem karışık gelen bu ürünleri renklerine ve boyutlarına göre ayırma işlemi olacaktır.

Ayırma işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız diğer işlem ise kapak montajıdır. Vakumlu saklama torbalarının ağız kısmı açıktır. Bu kısımdan ürünü yerleştirdikten sonra fazla havayı çekip kapağının kapatılması gerekmektedir. Ağız kısmının büyüklüğüne göre ufak tıpa yada kapakları bu kısma yerleştirip montajını yapacaksınız.

Ayırma ve kapak montaj işlemlerini tamamladıktan sonra en son işlem olan paketleme işlemine başlayabilirsiniz. Ürünü paketine yerleştirmeden önce son kez üzerinde yırtılma, kapak kısmında herhangi bir sorun, fermuar kısmında yırtılma vb. gibi hasarlar olup olmadığını kontrolünü de sağlamanız gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra saklama torbalarını şeffaf paketlerine yerleştirip işi tamamlamış olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın.

Bir yorum

  1. Ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*